23 Nisan Barselona Turu - THY ile
Kontenjan: 30
619€
'dan başlayan
    

23 Nisan Barselona Turu - THY ile

1.Gün : İstanbul – Barselona // 20 Nisan 2018 Cuma

Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 04:15'de buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1845 sayılı seferi ile 07:15’de Barselona’ya hareket. 08:40’da Barselona’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından panoramik şehir turu için havalimanından hereket. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır. Panoramik turun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve check-in işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için bölgede düzenlenecek olan “Flamenco Gecesi’ne” katılabilirler.. Geceleme otelimizde.

2.Gün : Barselona // 21 Nisan 2018 Cumartesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilir. Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.Gün : Barselona // 22 Nisan 2018 Pazar

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için bölgede düzenlenecek olan Andorra Turu’na katılabilirler. Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Barselona – Istanbul // 23 Nisan 2018 Pazartesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Barselona Havalimanı’na transfer ve THY’nın TK 1850 sayılı seferi ile 15:35’da Barselona’dan hareket ve 17:05’de  İstanbul Atatirk Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.

OTELLER

 

4* Hilton Diagonal Mar Barcelona Hotel vb. – Standart Oda, kahvaltı dahil konaklama

http://www3.hilton.com/en/hotels/spain/hilton-diagonal-mar-barcelona-BCNDMHI/index.html

·         THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul Atatürk – Barselona  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri,

·         Havalimanı vergileri,

·         Barselona’da 4*  otelde 3 gece konaklamalar,

·         Sabah kahvaltıları,

·         Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,

·         Panoramik Barselona şehir turu,

·         Türkçe rehberlik hizmeti

Şehirler: Barselona(3)
Tur Başlangıç Tarihi: 20/Nisan/2018
Tur Bitiş Tarihi: 23/Nisan/2018
Otel: 4*
Ulaşım: Türk Hava Yolları ile
Rehber: TBA
Tur ve Yemek Durumu: Oda Kahvaltı

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: