Yılbaşı Viyana
Kontenjan: Turumuz Dolmuştur
549€
'dan başlayan

Yılbaşı Viyana

1.Gün İstanbul – Viyana // 29 Aralık 2016 Cuma

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Acente kontuarında saat 09:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1899 nolu seferi ile saat 11:55’te  Viyana’ya hareket. Yerel saat ile 12:25’te varış. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Traihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı. Tur sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.Gün Viyana // 30 Aralık 2016 Cumartesi

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için bölgede düzenlenecek olan Bratislava turuna katılma imkanı. Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. 13 Macar kralının taç giyme törenlerinin yapıldığı bu şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,  Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti,  Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak  Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini  verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün Viyana // 31 Aralık 2016 Pazar

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için bölgede düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri Turuna katılma imkanı. Grinzing ev yapımı şarapların üretildiği Viyana’nın merkezine yaklaşık 15-20 dakika uzaklıkta bir bölgedir. Buradaki küçük ve şirin evlerin kiminde halen taze şarap üretimi yapılmakla birlikte kimileri ise restoranlara dönüşmüştür. Sizleri götüreceğimiz bu restoranlardan birinde, yerel Avusturya klasik müziklerini dinleyecek, ünlü Schnitzellerini tadacağız, taze şaraplarını içeceğiz. Akşamüzeri otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Viyana – İstanbul // 01 Ocak 2017 Pazartesi

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1900 nolu seferi ile saat 13:25’te İstanbul’a hareket, saat 17:35’te varış ve turumuzun sonu.

OTEL

4* Trend Doppio Hotel Vienna vb. Standart oda- Oda kahvaltı konaklama

https://www.austria-trend.at/de/hotels/doppio

  • Türk  Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul – Viyana  gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Havalimanı vergileri
  • 4* otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklamalar
  • Viyana’da panoramik şehir turu
  • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti 
Şehirler: Viyana(3)
Tur Başlangıç Tarihi: 29/Aralık/2017
Tur Bitiş Tarihi: 01/Ocak/2018
Otel: 4*
Ulaşım: THY ile
Rehber: TBA
Tur ve Yemek Durumu: Oda Kahvaltı

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: