Yılbaşı Barselona Turu
Kontenjan: 35
749€
'dan başlayan
    

Yılbaşı Barselona Turu

1.Gün : İstanbul – Barselona // 29 Aralık 2017 Cuma

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 08:00'de buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1835 sayılı seferi ile 10:55’da Barselona’ya hareket. 12:45’de Barselona’ya varış ve havalimanında karşılanmanın ardından panoramik şehir turu için havalimanından hereket. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Cristof Colomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Katalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi bulunmaktadır. Panoramik turun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve check-in işlemlerinden sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için bölgede düzenlenecek olan “Flamenco Gecesi’ne” katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.Gün : Barselona // 30 Aralık 2017 Cumartesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilir Ağırlıklı olarak Museviler’in yaşadığı Girona’nın daracık sokaklarında geçmişe, sürrealist ressam Dali’nin kendi tasarladığı müzede ise sonsuzluğa yol alacağız. Tur bitiminde özel aracımızla otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

3.Gün : Barselona // 31 Aralık 2017 Pazar

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz için bölgede düzenlenecek olan Andorra Turu’na katılma imkanı Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkanımız olacak. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Barselona – Istanbul // 1 Ocak 2018 Pazartesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla Barselona Havalimanı’na transfer ve THY’nın TK 1836 sayılı seferi ile 13:40’da Barselona’dan hareket ve 19:05’de  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle.

OTEL

4* Ayre Hotel Gran Vía vb. – Standart Oda, kahvaltı dahil konaklama

http://www.ayrehoteles.com/en/offer-gran-via

·         THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul (Sabiha Gökçen) – Barselona  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri,

·         Havalimanı vergileri,

·         Barselona’da 4*  otelde 3 gece konaklamalar,

·         Sabah kahvaltıları,

·         Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,

·         Panoramik Barselona şehir turu,

·         Türkçe rehberlik hizmeti

Şehirler: Barselona(3)
Tur Başlangıç Tarihi: 29/Aralık/2017
Tur Bitiş Tarihi: 01/Ocak/2018
Otel: 4*
Ulaşım: THY ile
Rehber: TBA
Tur ve Yemek Durumu: Oda Kahvaltı

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: