Sonbaharda Japonya
Kontenjan: Turumuz Dolmuştur
$2.690
'dan başlayan

Sonbaharda Japonya

1.Gün: İSTANBUL – SİNGAPUR // 23 EYLÜL 2017 CUMARTESİ
Saat 10.30’da
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşuyoruz. Saat 13.30’da Singapur Havayollarının SQ391 sefer sayılı uçuşu ile Singapur’a uçuyoruz. Geceyi uçakta geçiriyoruz. Yerel saat ile ertesi gün 05.00’de  varış.  

2. Gün: SİNGAPUR – TOKYO // 24 EYLÜL 2017 PAZAR
Saat 09.25’de
Singapur Havalimanı’ndan  Singapur Havayollarının SQ012  sefer sayılı uçuşu ile Tokyo’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 17.30’da  varış.  Alanda bizi bekleyen aracımız ile konaklama yapacağımız otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Tokyo otelimizde.

 3. Gün: TOKYO // 25 EYLÜL 2017 PAZARTESİ
Kahvaltının ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından Dünya’nın ikinci uzun kulesi Sky Tree ve ihtişamlı Kraliyet Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında daha sonra şehrin panoramik manzarasını görebileceğimiz Roppongi Hill’s’e çıkıyoruz. Sonrasında Tokyonun en ünlü caddesi Ginza ve ünlü yaya geçidi ile bilinen Shinjuku’yu göreceğiz. Turumuzun sonra serbest zaman.  Konaklama Tokyo otelimizde.

4. Gün: TOKYO // 26 EYLÜL 2017 SALI

Kahvaltımızın ardından tam gün se rbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan Nikko Turu’na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 iş çi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz. Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

******Yarın olacak tren yolculuğunda rahat hareket etmemiz için bagajlarımızı sabah erken saatte  özel otobüs ile Kyoto’ya yollayacağız. Bu nedenle bagajlarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca yarın için yanınıza kullanmak isteyeceğiniz küçük bir sırt çantası hazırlamanızı öneririz ******

5. Gün: TOKYO  - OSAKA - KYOTO  // 27 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA  

Kahvaltımızın ardından tren istasyonuna transfer olacağız. Japonya’nın en önemli ekonomi, ticaret ve sanayi merkezlerinden olan Osaka doğru yola çıkıyoruz. Panoramik şehir turumuza 17.yüzyılda inşa edilmiş ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden olan Osaka Kalesi ve iki kuleden oluşan Umeda Sky Gökdeleni ile başlayacağız. Turumuzun devamında bu modern mega kentin tadını çıkartmak ve alışveriş için Shinsaibashi serbest zaman. Sonrasında  otobüs ile Kyoto’ya hareket ediyoruz. Otele transfer ve geceleme.

6. Gün: KYOTO // 28 EYLÜL 2017 PERŞEMBE

Kahvaltımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz.  Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu güzel ve ruhani eski başkent Kyoto aynı zamanda halkın geleneksel kıyafetlerle dolaştığını görebileceğimiz ender yerlerden biri.  Sannenzaka ve Ninenzaka keyifli bir yürüyüş yaparak altında akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı’na varacağız. Sonrasında Kinkajuki Tapınağı’nı görecek ve otelimize transfer olacağız. Serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra yarım gün sürecek olan bölgede düzenlenecek  Nara turuna katılabilirler. Turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Nara’ya gideceğiz. İlk önce Horyuji Tapınağı’nı görecek ardından Todaiji Tapınağı’nı, büyüleyici Yoshikien bahçesini ve Ceylan Parkını ziyaret edeceğiz. Sonrasında Kasugataisha Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Konaklama otelimizde.

7. Gün: KYOTO // 29 EYLÜL 2017 CUMA

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bölgede düzenlenecek olan Hiroşima & Miyajima turuna katılabilirler. Turumuzda önce hızlı tren ile Hiroşima’ya gidiyoruz. Burada Hiroşima Kalesini dıştan göreceğiz ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Barış Anıtı Parkı’nı gezeceğiz. Ardından Feribot ile Miyajima adasına gideceğiz. Sonrasından Itsukushima Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Gezimizin ardından serbest zaman. Geceleme Kyoto otelimizde.

8. Gün: KYOTO – OSAKA- SİNGAPUR// 30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ

Sabah 07:00 civarı  Osaka Havalimanı’na transfer oluyoruz ve Singapur Yolları’na ait SQ-619 sefer sayılı uçağı ile saat 10.55’de  Singapur’a hareket edeceğiz. Aynı gün   saat 16.40’te Singapur’a varış

9. Gün: SİNGAPUR – İSTANBUL// 01 EKİM 2017 PAZAR

Sabaha karşı Singapur Yolları’na ait SQ-392 sefer sayılı uçağı ile saat 01.45’de  İstanbul’a hareket edeceğiz. Aynı gün   saat 07.45’te İstanbul’a varış.

Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro 4* vb.

http://www.hotelmetropolitan.jp/

Kyoto Tokyu  Hotel  Kyoto 4* vb.

https://www.kyoto-h.tokyuhotels.co.jp/en/

Binrota Turizm - Japonya'da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Binrota Turizm profesyonel tur rehberi Japonya'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor.  • Singapur  Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul– Tokyo / Osaka - İstanbul gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Havalimanı vergileri
  • 4* Otellerde oda-kahvaltı dahil konaklamalar
  • Tokyo – Osaka arası hızlı tren ekonomi  sınıfı bileti ve vergileri
  • Osaka  - Kyoto arasında özel transfer
  • Programda belirtilen tüm geziler
  • Tokyo – Kyoto arasında bagaj gönderim ücreti
  • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti  
Şehirler: Tokyo(3) – Kyoto(3) – Osaka
Tur Başlangıç Tarihi: 23/Eylül/2017
Tur Bitiş Tarihi: 01/Ekim/2017
Otel: 4*
Ulaşım: Singapur Havayolları İle
Rehber: TBA
Tur ve Yemek Durumu: Oda-Kahvaltı

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: