Notice: Undefined index: category_id in /var/www/vhosts/binrota.com/httpdocs/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_product.php on line 103 Minsk Turu - 1
Minsk Turu - 1
Kontenjan: 10
$499
'dan başlayan
    

Minsk Turu - 1

1.Gün İstanbul - Minsk //  30 Haziran 2017 Cuma

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Belavia Havayollarının tarifeli seferi ile saat 11:50’de Minsk’e hareket. Yaklaşık 2 saat 30 dakika sürecek uçuştan sonra yerel saat ile 14:15’de varışımızın ardından (rehberimiz grubu Minsk’te karşılayacaktır) Panaromik Minsk şehir turumuz başlıyor. Bu turumuzda görülecek yerler; Bağımsızlık caddesi, Zafer caddesi,17 yy ve 20 yy ın mimarı anıtları olan Belediye binası, Kutsal ruh katedrali, Meryem Ana katedrali, Trinity bölgesinin varoş sokakları, Dünyanın en muhteşem mimarı yapıları listesinde yer alan Zafer anıtı ve Ulusal kütüphane. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Minsk’teki otelimizde.

2.Gün Minsk // 01 Temmuz 2017 Cumartesi

Kahvaltının ardından öğleye kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimizbölgede düzenlenecek olan Stalin Hattı & 2. Dünya Savaşı Müzesi turuna katılabilirler. Minsk şehir merkezine 30 km. mesafede bulunan şehrin dışındaki gezilip görülebilecek önemli merkezlerden biri olan Stalin Hattı, Moskova’nın düşmemesi için Alman Ordusuna karşı Kızılordu tarafından yüksek yerde konumlanmış bir savunma hattıdır. Stalin Hattı, II. Dünya Savaşında ”Savunma Hattı” olarak bilinmektedir. Stalin Hattı’nda II. Dünya Savaşı’nda kullanılan çok çeşitli silahlarla birlikte, kurulan savunma hattı da gezilecek olup, burada Askeri Ekipmanlar Açık Hava müzesinde tanklar, uçaklar, helikopterler ve toplar görülecek eserler arasındadır. Yaklaşık 1 buçuk saatlik gezimizin ardından 2. Dünya Savaşı Müzesine geçiyoruz. Nazi döneminde, 1944 yılında yapılan ve 2. Dünya savaşını betimleyen dünyadaki ilk müzedir. Müzede, partizan hareketi günlükleri, el yazısı ve basılı kitaplar, el yapımı silahlar vardır. Bugün 3.000 metrekarelik alana kurulmuş olan müze, savaş raporları, günlükler, çizimler, askeri birlikler, askeri üniformalar, askeri silahlara ev sahipliği yapmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Minsk’teki otelimizde.

3.Gün Minsk - İstanbul // 02 Temmuz 2017 Pazar

Sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Istanbul uçuumuz için Havalimanına transfer oluyoruz. Belavia Hava Yolları tarifeli uçuşu ile saat 13:45’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 16:15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda yeniden buluşmak dileğiyle.

OTELLER

Minsk - 3* Belarus Hotel vb. Standart oda kahvaltı konaklama

http://www.hotel-belarus.com/en/

 

Minsk - 4* Minsk Hotel vb. Standart oda kahvaltı konaklama

http://www.hotelminsk.by/en/

·              BELAVIA Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Minsk  gidiş /  Minsk -  İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

·              Havalimanı vergileri

·              Seçilen kategori otelde 2 gece konaklama,

·              Sabah kahvaltıları

·              Panoramik Minsk  şehir turu

·              Alan - otel - alan ve şehirlerarası transferler

·              Türkçe yerel rehberlik hizmeti

 

Şehirler: Minsk(2)
Tur Başlangıç Tarihi: 30/Haziran/2017
Tur Bitiş Tarihi: 02/Temmuz/2017
Otel: 3* ve 4* oteller
Ulaşım: BELAVIA HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
Rehber: TBA
Tur ve Yemek Durumu: Oda Kahvaltı

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: