Keşfetmek için Binrota Var!
MENU
Kelime veya Ülke Arayın
tur bölgesi
 • Kuzey Amerika
 • Orta ve Latin Amerika
 • Kuzey Avrupa ve Rusya
 • Orta Asya ve Japonya
 • Güney Doğu Asya
 • Hindistan Alt Kıtası
 • Kuzey Afrika ve Orta Doğu
 • Orta ve Güney Afrika
 • Avustralya
 • Balkanlar
tur dönemi
 • Yaz Turları
 • Kurban Bayramı Turları
 • Sonbahar ve Kış Turları
 • Yılbaşı Turları
 • Sömestre ve Kış Turları 2019
 • İlkbahar Turları 2019
 • Şeker Bayramı Turları 2019
Kapat

Avustralya Yeni Zelanda Tur Turu

Avustralya Yeni Zelanda Tur Turu

Avustralya Yeni Zelanda Tur Turu

tarih

27 Ocak - 07 Şubat 2019

şehirler
Auckland, Melbourne, Sidney
ulaşım
Singapur Hava Yolları
ücret
3699 $
tek kişilik oda farkı
1099 $
yemek durumu
Oda + kahvaltı
tur programı hizmetler Notlar
 • 1

  27/01/2019
  İstanbul-Singapur - Melbourne

  Turumuz 27 Ocak 2019 Pazar  saat 10:00’da İstanbul 3. ( Yeni) Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Check – in işlemleri ve pasaport kontrollerinin ardından saat 14:25’te Singapur Havayollarına ait SQ 391  sefer sayılı uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta. Saat 07:05 de Singapur'a varışımızın ardından Uçak değiştirerek Lokal saat ile 10:05 de Melborune hareket ediyoruz.

 • 2

  28/01/2019
  Melbourne

  Lokal saat ile 05:45 de Singapur’a inişimzin ardından uçak değiştirerek 07:45’de SQ207 sefer sayılı uçuş ‘ta yerimizi alıyoruz ve Melborune için hareketimiz sonrası Yaklaşık 7 saat 40 dakikalık uçak yolculuğun ardından yerel saat ile akşam 18:10 da Avustralya’nın Melborune şehrine varmış olacağız. Varışın ardından alandan ayrılıyoruz. Otelimize check in sonrası serbest zaman. Geceleme Melborune otelimizde.

 • 3

  29/01/2019
  Melbourne

  Kahvaltının ardından panoramik Melborune şehir turumuza başlıyoruz. Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehridir. Ayrıca şehir, The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir. Şehir turumuz Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz. Turumuzun bitiminde serbest zaman.. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin Optional düzenleyeceği Yara vadisi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Buharlı Kara tren ile Yara vadisi güzelliklerini keşfedeceğiz. Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyacağız. Bu Doğal güzellikleri keşfedeceğimiz turumuz sabah erken saatlerde başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (yaklaşık 7-8 saat), Gezimiz sonrası Melborune geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

  Kara Tren ile Yara Vadisi Turu: 230 USD

 • 4

  30/01/2019
  Melbourne

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Philip Island turuna katılabilirler. Bu gezimiz sabah kahvaltı sonrası başlayacak olup akşam yaklaşık 21:00 a kadar  sürecek.. Gezi Güzergahımız olan Philip Island bölgesine giderken yolda bir çikolata fabrikasını ziyaret ederek çikolata tama imkanımızda olacaktır. Bölgeye varışımızın ardından botanik bahçeleri ; Koala koruma merkezi ziyaretini gerçekleştireceğiz. Gezimizin en son durağında ise Melbourne şehrini dünyaya tanıtan Penguenler var. Bu penguenler akşam gün batımızı sonrası okyanuztan belli bir sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. Bu çıkış plajları üzerine bir koruma parkı ve Turist ziyaret merkezi inşa bulunmaktadır. Yüzlerce ziyaretçi akşam saatlerinde plaj kıyısında -tıpkı bir stadyum gibi bankaları olan kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar. Bizde penguenlerin bu çıkışına şahit olacağız. 

  Philip Island Turu Penguen Parade gezisi : 130 USD 
   

 • 5

  31/01/2019
  Melborune - Sidney

  Sabah otelde alacağımız kahvaltımız sonrası Sdyney Uçuşumuz için hazırlanarak otelimizden check out ile birlikte Sydney uçuşumuz için havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık uçuş sonrası Sydny’e varacağız. Varışımızın ardından alanda bizi bekleyen aracımıza geçerek Panaromik Sdyney şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da  Dünyaca ünlü deniz kabuğu şeklindeki Sydney Opera Binası, Harbour Bridge, Darling Harbour, şehrin en hareketli bölgesi olan Kings Cross ile Sydney’e ilk gelen göçmenlerin mahalleleri olan Paddington ve Rocks, ata binenlarin gözdesi Hyde Park, Centennial Park, Camp Körfezi, kıtanın ilk askeri kışlası olan Barracks, Noel’de ve yılbaşında binlerce insanın toplanıp eğlenceler düzenlediği, ayrıca surf ve dalgalara karşı büyük sandal yarışmalarının yapıldığı, barların, pubların, restoranların bulunduğu ünlü Bondi Beach, Tamarama Beach göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Şehir turumuz sonrası sonra otelimize transfer ve check in sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cruise Dinner turuna katılabilirler. Bu  turumuzda Sydney limanından hareketle muhteşem Sdyney manzaraları eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız.  Geceleme otelimizde.

 • 6

  01/02/2019
  Sidney

  Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Blue Mountains turuna katılabilirler. Bu turumuzda bölgenin en ünlü dağ, orman oluşumlarından, yeşilin her bir tonunun hatta maviye kaçan renginden de, adındanda anlaşılacağı gibi, Unesco Dünya Miras listesindeki, Blue Mountains bölgesine gideceğiz. Dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden trenle gidilecektir, trenden sonra sürekli seferler yapan otobüsle çevre gezilerimiz devam edecek. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşmamızın ardından burada World Scenic Center ı ziyaret edeceğiz. Milli Park tarafından işletilen Teleferiğe (tırmanış trenine) bineceğiz, yine park içerisinde yürüyüş yapacağız Burada Three Sisters'a bakış sonrası Sydney’e geri dönüyoruz. Otelimize varış sonrası serbest zaman.  Geceleme otelimizde.

  Blue Mountains Turu öğle yemekli : 220 USD

 • 7

  02/02/2019
  Sidney

  Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hunter Valley turuna katılabilirler. Güney Galler eyaletine yapacağımız 2 saatlik dinlenceli bir yolculuk sonrası üzüm bağları, şarapçılık ve şarap bağları ile ünlü olan bölgeyi gezeceğiz. Gezi sonrası Sydney’e geri dönüyoruz sonrasında kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. geceleme Sydney otelimizde.

  Ekstra: Hunter Valley Turu: 200 USD

 • 8

  03/02/2019
  Sidney - Auckland

  Kahvaltının ardından odalarımızdan check out ile birlikte Auckland uçuşmuz için havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 3 saat 35 dakika sürecek uçuşumuz sonrası Yeni Zellanda Auckland’a varmış olacağız. Varışımızın ardından panaromik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Auckland size geniş kumsallar, güzel bir liman, inanılmaz alışveriş imkanları, gece eğlenceleri ve metropolit bir şehir kültürü sunar. Şehir , Waitemata Limanı’nda ve Hauraki Körfezi’nde demirleyen binlerce yelken yüzünden “Yelkenler Şehri” olarak da anılır Yapacağımız şehir gezisinde şehir turunda Viktorya Parkı Pazarı ve Westhaven Marinası’nı geçip Eden kraterinden şehrin ve limanın enfes manzarasını seyrederek başlayacağız şehrin tam içinde bulunan Eden Yanardağı ve Parnell Village gördükten sonra otelimize geçiyoruz, check in ve odalarımıza yerleşme sonrası serbest zaman.

 • 9

  04/02/2019
  Auckland

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Rotorua - Waitomo turuna katılabilirler. Yeni Zelanda’nın en büyük dördüncü şehri olan Waikoto’yu giderek Waitomo’ya varıyoruz. Burada, rehberimiz eşliğinde, binlere ateşböceğinin aydınlattığı Waitomo Mağaraları’nı gezeceğiz sonrasında, Mamaku Arazileri’ni geçerek “Termal Şehir” Rotorua’ya varacağız. Burada, dünyaca ünlü eğlence parklarından biri olan Agrodome’deki show’ları izleyecek ve Te Puia’daki Sıcak Su Parkı’nda gayzerleri ve sıcak su kaynaklarını görecek, Yeni Zelanda’nın asıl sahipleri olan Maori Yerlileri’yle tanışacak ve size sunacakları özel gösterileri zevkle izleyeceksiniz. Turumuzu gün batımını Rotorua kentinin enfes manzarasını seyrederek noktalayacak ve Auckland’a dönmek üzere yola çıkacağız. Otelimize check in sonrası serbest zaman Geceleme otelimizde.

  Ekstra: Rotorua – Waitomo turu :  210 USD

 • 10

  05/02/2019
  Auckland - Singapur

  Kahvaltının ardından, otelimizden check out işlemlerimizi tamamlayacağız. Sonrasında havalimanı transfer saatimize kadar Kişisel aktiviteleriniz, alışveriş ve Auckland şehrinde zaman geçirmeniz için serbest zaman.  Sonrasında rehberimizin belirttiği saatte otelimizden hareket ile havalimanı transferimizi gerçekleştireceğiz. İstanbul için SQ 286 sefer sayılı uçuş için check in ve bagaj işlemlerimizin ardından yerel saat ile 15:35 de Auckland’dan ayrılıyoruz. Yerel saat ile 21:00 da Singapur’a iniyoruz

 • 11

  06/02/2019
  Singapur - İstanbul

  Yerel saat ile 01:50 de SQ392 sefer sayılı uçuş ile İstanbul için hareket edeceğiz.  Saat 08:25 de istanbul’a vrışımızın ardından turumuzu noktalıyor ve sizlere bir sonraki turumuzda görüşmek üzere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

 • Singapur  Havayolları  ile  İstanbul –Melborune  gidiş // Auckland – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri
 • Melborune – Sydney / Sydney – Auckland arası ekonomi sınıf ara uçuş biletleri
 • Melborune’de 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Sydney’de 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Auckland’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Melborube, Sydney ve Auckland’de  panoramik şehir turları
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • Lokal rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Programda belirtilen ekstra turlar
 • Yeni Zellanda ve Avustralya vize ücretleri
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
 • Bahşişler 
 • Binrota havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri değişebilir. Bu sebeple tüm uçuş saatlerinin tur hareket tarihinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz.
 • Yurt dışı gezilerinde misafirlerimizin en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmaları mecburidir.
 • Paket tura katılan misafirlerimizin sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 • Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve oluşabilecek rötarlardan Binrota sorumlu tutulamaz. Binrota gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını program içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 • Binrota, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Binrota sorumlu tutulamaz.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3 yatak açılır-kapanır tarzda olabilir ve standart yataklardan ebatça küçüktür.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında aynı odada konaklayan çocuklar için geçerlidir.
 • Tur programında belirtilen ekstra geziler minimum 20 kişinin katılımı şartına göre düzenlenmektedir. Yeterli sayı tamamlanmadığı durumlarda ekstra geziler yapılmamakta veya içerik-maliyet düzenlemesi yapılarak gerçekleştirilmektedir.
otel listesi Bu turdaki otellerin listesini aşağıda görebilirsiniz.

Merlborune :  Holiday Inn 4* vb.

Sydney : Holiday Inn Potts Point 4* vb. 

Auckland : City Hotel Hobson Street 4* vb. 

Avustralya Yeni Zelanda Tur Turu Otel Listesi
alternatif tarih seçiniz Bu tur için aşağıdaki alternatif tarihleri seçebilirsiniz.
Avustralya Yeni Zelanda Tur Turu Alternatif Tur Tarihleri
-->