Biz Kimiz?

Bir Gazella Turizm markası olan BinRota, seyahat acentelerinin  ekonomik yurtdışı paket tur ihtiyaçlarına, yenilikçi fikirler ve sonuç odaklı çözümler sunan bir tur operatör olup, sadece acentelere satış yapmaktadır.

Yıllar içerisinden kazanılan deneyimler ve vizyoner bakış açısı sayesinde BinRota, çözüm ortaklarına ve onların misafirlerine en iyi deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda profesyonel ekip tarafından  en ince detayına kadar planlanan turlar ile misafirlere unutulmayacak bir seyahat deneyimi yaşatmayı benimser.

Diğer Markalarımız

Gazella Turizm, 1996 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana özgün ve konforlu seyahat arayışındaki “İleri Seviye Gezgin”lerle dünyanın farklı noktalarını keşfeden bir turizm şirketidir.

Gazella Turizm olarak temel yaklaşımımız düzenlediğimiz gezilerde ziyaret edilen yerlerin kendine has dokusunu ve yaşam tarzını en iyi şekilde yansıtmaya özen göstermektir. Turlarımızda saklı maliyet yoktur. Özel araçlarla evden alındığınız an başlayan tüm turlarımız için geçerli olan ilkeler; ekstra turların ve gerekli yerlerde akşam ve öğle yemeklerinin dahil olmasıdır.

Seyahatlere katılan misafirlerimizin yüzde 96’sının, verdikleri ücretin hakkını fazlasıyla almalarını sağlayan Gazella Turizm, her geçen gün müşteri deneyimini geliştirmeye ve misafirlerini eşsiz hissettiren deneyimler sunmaya odaklanmıştır.

Gezgin Yaka, 27– 39 yaş arası gezginlerin katılabileceği, erişebilir fiyatla keşfederken sosyalleşeceği yurtdışı turlarını sunar. Bu turlar Gazella kalitesini ve tecrübesini sunarken, saklı maliyetleri içermez.

Gitmek Lazım, turları farklı bir platformda ve bir topluluk ruhuyla sunmak amacıyla 2019 yılında kuruldu. Seyahatin ve tatilin sosyal yönünü güçlendirmeyi hedeflemektedir.