Biz Kimiz?

Gazella Turizm markası olarak 2016 yılında kurulan BinRota, Velit Gazel’in fotoğrafçılık tutkusu ile seyahat deneyimini bir üst noktaya taşıma arzusuyla beraber yolculuğuna başladı. Her yeni rota ile daha da gelişip büyüyerek, 2021 yılında kendi alanının lider markalarından biri haline geldi.

BinRota, seyahat acentelerinin ve tur operatörlerinin yurtdışı paket tur ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi fikirlerle tur programları oluşturarak, çözüm ortağı olmayı iş modeli olarak benimser. İş birliği yaptığı seyahat acenteleri üzerinden son tüketiciye ulaşmayı ilke edinir.

BinRota, değişen seyahat kültürleri ile trendleri yakından takip ederek ve her yıl 6 kıtada 100’den fazla rotada turlar hazırlayarak, misafirlerine en iyi ve unutulmaz deneyimleri yaşatmayı hedefler. Gazella Turizm’in 25 yılı aşkın sektör tecrübesi, yenilikçi ekipleri ve vizyoner bakış açısı sayesinde turlarını en ince detayları ile planlayarak misafirlerinin beğenisine sunar.

BinRota’nın temel felsefesi, misafirlerine unutamayacakları anları ve deneyimler yaşatmak. Misafirlerinin hayalleri ile çizilen rotalarda başlayan hikayeler, BinRota ile eşsiz anılara dönüşürler.