Affiliate Partnership projesinin içerisine dahil olmak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli!

BinRota Affilate Partnership projesine dahil olarak acentenizin markalaşmasını ve satış gücünüzün artmasını sağlayabilirsiniz. Partnerimiz olmaya hazır mısınız?

Affiliate Partnership Projesi Nedir?

BinRota’nın yurt dışı turlarındaki ürün, operasyon, teknoloji ve satın alma deneyimi ile sizin satış ve pazarlama kabiliyetlerinizi bir araya getiren bir ortaklık projesidir. Ulusal planlama ve lokal yapılanma üzerine iş ortaklarımıza destek veriyoruz.

Affiliate Partnership Projesiyle Markalaşma Yolculuğu

BinRota öncülüğünde başlatılan Affiliate Partnership projesiyle öncelikli hedefimiz, markanızın değerini artırmak. Projeye katılarak, bölgesel satış gücünüzü artırmaya yönelik çalışmalarımıza siz de dahil olabilirsiniz.

Proje Yöneticisi Olarak Ne Sağlıyoruz?

Uçtan uca paket tur yazılımı ve teknik alt yapıyı ücretsiz sağlıyoruz
Tüm paket turların kontrolünü yazılım üzerinden sağlıyor fiyat, kontenjan ve kampanya gibi yönetimlerini eş zamanlı güncelliyoruz
Dijital performans, pazarlama ve creative tasarımlar için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz

Affiliate Partnership Projesinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Marka değerinizi artırırken ekonomik, sistemsel ve operasyonel destek paketlerimizle altyapınızı zenginleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlere sektör tecrübemizi ve mentor desteğimizi de ekliyoruz.

Affiliate Partnership Projesiyle Ayağınıza Gelen Fırsatlar

Ekonomik Fırsatlar

Operasyonel Avantajlar

Sistemsel Destek

Mentor Desteği

Nasıl Çalışır?

01

Web sitenize sekme
ekliyoruz

02

Eklenen sekmeden B2B ekranına bağlanarak veri akışı sağlıyoruz

03

Ödeme sistemi ve rezervasyon altyapınızı kuruyoruz

04

KVKK ve online imza ile tonlarca belgeden sizi kurtarıyoruz

Affiliate Partnership Projesinin Hedefi

İş modelimizi sürekli geliştirerek turizm sektöründe iş ortaklarımızla büyümeyi; iş ortaklarımızın ürün çeşitliliğiyle birlikte müşteri sayısını ve işletme kârlılığını artırmayı hedefliyoruz.

Affiliate Partnership Projesine Dahil Olan Acenteler ve Yorumları

“Affiliate sistemi acentemizin yükünü yarı yarıya azaltmış ve aslında işin sıkıcı kısmını bizden alıp kalan kısımda daha keyifli hizmet vermemizi sağlamıştır. Her gün satışa açılan yeni turları sitemize eklemek ve sürekli güncel kontenjan takibi yapmak zorunda kalmıyoruz. İleteceğimiz programları tek tuşla kendi firma logolarımızla misafirlerimize sunabiliyoruz.”

“Affiliate Partnership projesi ile birlikte acentemiz bir üst seviyeye yükseldi. Departmanlarımızın iş yükünü alarak doğru bir çalışma sistemine geçtik. Satışa açılan turların takibi ve güncellemesini otomatik olarak gerçekleştiren bu proje için BinRota’ya teşekkür ediyoruz.”

"Daha önce turların takibini yapmaktan asıl önemli olan satış noktasına odaklanamıyorduk. Affiliate Partnership projesi ile pazarlama ve reklam olarak seviye atladık. Bu projenin bir parçası olduğumuz için ayrıcalıklı hissediyoruz."

Affiliate Partnerlerimiz